Šifrovaný internet

Služby pro zašifrování internetu a vzdálený přístup


 

VPN služby, které Váš internet rozšíří o šifrování, díky němuž jsou veškeré pokusy o odposlech, krádež přenášených dat a blokování minulostí. Dále Vám umožní učinit svůj počítač přístupný z internetu, takže se k PC můžete připojit odkudkoliv vzdáleně. Snadné nastavení a používání, jednoduššeji už to nejde (návod)!

Služby jsou vhodné i pro sledování blokované TV ze zahraničí.

VPNHosting Klasik

Nejpoužívanější balíček, kombinující šifrovaný VPN účet, chránící Váš internet, služby pro šifrované odesílání pošty, ochranu příchozí pošty a služby pro vzdálené ovládání počítačů. Cena 176 Kč(6,6 €)/měsíc (při platbě na rok necelých 147 Kč/měsíc).

 

VPNHosting Profi

Profesionální varianta, s maximální prioritou přenosu dat a službou VPNHosting Connect v ceně (viz níže). Cena 295 Kč(11,1 €)/měsíc.

 

Technické detaily

Přidělená IP adresa je pevná, veřejná a příjmá příchozí spojení z internetu (na přání možno vypnout). Je možné nastavovat reverzní záznam PTR. Vhodné i pro provoz malého serveru. Součástí jsou služby Vzdálené připojení pro vzdálené zapínání přístupu do počítače, SMTP Profi pro bezpečné odesílání pošty a Secmail pro ochranu příchozí pošty.

 

Další VPN služby


 

VPNHosting Start

Základní varianta VPN, určená pouze studentům středních a vysokých škol, vyšších odborných škol a učilišť. Pouze VPN balíček, součástí nejsou žádné bonusové služby, které jsou součástí VPNHosting Klasik a Profi. Studentská zvýhodněná cena 88 Kč (3,4 €)/měsíc (při platbě na rok necelých 74 Kč/měsíc).

 

Služby, které jsou součástí balíčků Klasik a Profi

 

Vzdálené připojení

Služba, která Vám umožní aktivovat vzdálený přístup k počítači. Jak služba funguje:

  1. přihlásíte se do administrace na těchto stránkách, kde vzdálený přístup zapnete
  2. program VPNHosting vzdálené připojení, běžící na vzdáleném počítači, vzdálený přístup aktivuje
  3. Vy se k počítači připojíte a pracujete dle potřeby
  4. Po ukončení práce vzdálený přístup opět v administraci vypnete.

 

SMTP Profi

Bezpečné řešení odesílání pošty přes naše SMTP servery. Spojení mezi Vaším počítačem a SMTP serverem je šifrováno (i když není zapnuté VPN), e-maily jsou vždy optimálně chráněny. Servery nejsou přetížené a dbáme na to, aby nebyly na černých listinách. Možno používat na více počítačích najednou.

 

Secmail

Služba pro ochranu přístupu do Vaší e-mailové schránky. Váš e-mailový klient (např. Outlook, či Thunderbird) naváže šifrované spojení s našimi servery a až poté dojde ke spojení s Vaší e-mailovou schránkou. Zajistíte tak šifrované spojení i bez zapnutého VPN.

 

Zpět na Varianty služeb, ceník

 

chalupy k pronajmutí Orlické hory