Propojení počítačů a sítí

Služby pro bezpečné propojení počítačů a vzdálený přístup


 

VPNHosting Connect

Propojíme Vaše počítače mezi sebou, ať jsou kdekoliv! Díky službě se budou počítače chovat, jako by byly pár metrů od sebe v lokální síti, není problém vzdáleně přistupovat k dokumentům, tisknout na tiskárny, či PC vzdáleně ovládat. Síť je bezpečná a plně izolovaná od ostatních klientů, získáváte vlastní mini vpn hosting. Cena je 295 Kč/měsíc. Je možné cestovat a měnit internetové připojení. (návod)

 

VPNHosting Connect Lite

Odlehčená varianta, s podobnými parametry jako VPNHosting Connect, umožňující propojit až 4 počítače. Cena 176 Kč/měsic.

 

Technické detaily

Služba pro bezpečné propojení počítačů, či pro realizaci vzdáleného přístupu. Každý uživatel má vlastní mikro VPN Hosting, díky kompletní izolaci od ostatních uživatelů VPN jak po stránce procesů, tak po stránce sítě, je zabezpečení na velmi vysoké úrovni a zároveň je možné upravovat nastavení služby přesně na míru klientům. Díky individuálnímu přístupu je služba vhodná jak pro firmy, tak pro jednotlivce. V rámci služby možné instalovat nejen OpenVPN, ale i OpenVPN-NL (speciálně zesílenou variantu OpenVPN, schválenou pro použití vládou Holandska). Cena za základní verzi je 295 Kč/měsíc, za tuto cenu umožňuje propojit až 10 počítačů. Možné získat jako součást služby VPNHosting Profi.

 

Zpět na Varianty služeb, ceník

 

chalupy k pronajmutí Orlické hory