Web-VPN - VPN přes prohlížeč Firefox, Google Chrome, Opera

Díky této funkci Vám stačí jen prohlížeč Firefox (včetně verze pro mobilní telefony - OS Android), Google Chrome (nebo Opera atd.) a můžete využívat výhody VPN bez nutnosti instalovat VPN klienta! Fungují blokované stránky a nefunkční TV vysílání přes internet, chráníte svou identitu a přenášená data, máte českou IP adresu. Službu je možné zdarma otestovat, viz Testovací účet.

Instalace do Firefoxu

Máte Firefox 36 a vyšší? Potom nainstalujte Web-VPN s podporou HTTP/2. Pro starší verze Firefoxu doporučujeme původní doplněk pro Firefox (verze 32 až 35.4). Oba doplňky nelze používat najednou, před instalací jednoho odinstalujte druhý.
Po kliknutí na odkaz výše se Vám do prohlížeče přidá rozšíření, které vše nastaví. Po instalaci doplňku zkuste načíst nějakou stránku, prohlížeč se Vás zeptá na jméno a heslo (doporučujeme zaškrtnout Pamatovat). Tím je nastavení hotovo.

Máte mobilní telefon s mobilním Firefoxem? V mobilním telefonu navštivte stránku http://mobile.vpnhosting.cz

Nastavení pro Google Chrome

Web-VPN jednoduše zapínáte pomocí malé ikonky v pravém horním rohu v prohlížeči (symbol zámečku).Je možné službu zdarma otestovat? Kde získám přihlašovací údaje?
Jak Web-VPN nainstaluji, funguje v zahraničí?
Proč rozšíření vyžaduje povolení přístupu?
Nemám funkční TV přes internet, nebo mám blokované stránky. Pomůže Web-VPN?
Na jakých zařízeních je možné Web-VPN používat?
Je služba zdarma? Kolik služba stojí?
Jak službu aktivuji?

Návod na nastavení


1. Klikněte na tlačítko Přidat rozšíření do Chromu na této stránce, nebo na odkaz s doplňkem pro prohlížeč Opera (funguje i s dalšími, na Chrome založenými prohlížeči).

2. V Chromu se Vám objeví vpravo nahoře symbol zámečku . Klikněte na něj, pokud tlačítko zezelená , je instalace úspěšná a doplněk je zapnutý.

Po instalaci nezapomeňte doplněk po prvním zapnutí ještě jednou vypnout (tlačítko zešedne) a znovu zapnout (tlačítko zezelená), aby si rozšíření načetlo aktuální konfiguraci z našich stránek.

3. Tím je instalace hotová a po pokusu o načtení nějaké stránky se Vás prohlížeč zeptá na přihlašovací údaje, zadejte údaje, které jsme Vám zaslali. Zadané údaje doporučujeme v prohlížeči uložit.

Přihlašovací jméno v Chromu začíná na klient, zatímco pro VPN začíná na vpn. VPN i Web-VPN je možné používat souběžně!

Pokud se Vás prohlížeč nezeptá na přihlašovací údaje, zkuste doplněk ještě několikrát vypnout/zapnout a restartovat Google Chrome. Poté zkontrolujte např. na www.mojeip.cz, jestli Vaše IP je z rozsahu vpnhosting.cz.

Pokud Vám Google Chrome začne po aktutalizaci na verzi 37 hlásit varování typu "Toto připojení je ovládáno" s informací o doplňku, který mění nastavení proxy serveru, klikněte na tlačíko "Uchovat změny".

Doplňky pro internetové prohlížeče a aplikace, zveřejněné na stránkách www.vpnhosting.cz, jsou (není-li v licenčních podmínkách jednotlivých programů, či doplňků uvedeno jinak) majetkem společnosti Kuba a partneři s.r.o. Bez souhlasu společnosti je zakázáno doplňky a programy jakkoliv šířit, upravovat, integrovat do dalších doplňků, programů, či produktů. Programy a doplňky je možné používat bezplatně pouze za účelem připojení ke službám VPNHosting.cz. Společnost Kuba a partneři nenese odpovědnost za používání programů a doplňků.
 

chalupy k pronajmutí Orlické hory