EET program Windows

Pokud hledáte jednoduchý EET program pro Windows, který Vám umožní vystavovat účtenky pro elektronickou evidenci tržeb, určitě vyzkoušejte náš eetTisk. Chová se, jako virtuální kasa - nainstalujete, nastavíte a následně vystavujete EET účtenky na několik kliknutí myši. Program funguje na Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10. Osobně jej používáme jak na stolních počítačích, tak na noteboocích, či tabletech s Windows.

Program je po instalaci přepnutý na testovací EET bránu (playground), je možné jej tak začít okamžitě bez obav testovat. Jakmile vše nastavíte a naučíte se s programem pracovat, program jednoduše přepnete na produkční (skutečnou) EET bránu.

Jak vystavit účtenku:

1. Klikněte na Nová účtenka
2. Klikněte na tlačítko se zbožím (např. Pivo)
3. Klikněte na OK
4. Klikněte na Součet
5. Klikněte na EET
6. Hotovo, nyní stačí kliknout na Tisk

Tlačítka si můžete libovolně nadefinovat (program je v základu nastaven na restauraci), je možné místo kliknutí v bodu 2 začít psát a doplnit vlastní položku ručně.Program je ke (nyní zdarma) stažení na adrese www.eettisk.cz. Informace o programu naleznete i na www.chalupy-ubytovani.cz/eet, kde také shromažďujeme dostupné informace o EET, se zaměřením nejen na ubytovatele. Aktuální informace o EET naleznete i na www.eet.guru
 

chalupy k pronajmutí Orlické hory