Proč naše služby

Nemůžete se rozhodnout, zda si zvolit právě nás? Níže je několik důvodů, proč ano.

Jsme seriózní, služba je legální

Máme všechna potřebná povolení na provoz služby, kontakt na provozovatele je k dispozici v sekci Kontakty. Nejsme ani nekontaktní, ani nedohledatelní, službu provozujeme řadu let, od roku 2006. U nás máte jistotu, ze Vám nikdo nezaklepe na dveře kvůli tomu, ze používáte nelegální službu, ani neriskujete neuznatelnost našich služeb jako daňového nákladu v případě, ze služby používáte k podnikání.

Vlastní DNS a poštovní servery

Někteří poskytovatelé konkurenčních služeb využívají DNS a poštovní servery poskytovatele server housingu, kde mají umístěny své technologie. Ty ale nemají funkci anonymizeru, jsou mimo kontrolu poskytovatele VPN, jejich provozovatel může mít povinnost uchovávat data řadu měsíců, čímž použití VPN ztráci z hlediska ochrany soukromí smysl.

Další skupina využívá DNS např. od OpenDNS (208.67.222.222, 208.67.220.220), či Google DNS (8.8.8.8, 8.8.4.4). V případě OpenDNS není povolena distribuce služby jako součást jiných služeb, Google o DNS v FAQ hovoří jako o službě s negarantovanými parametry (bez SLA), určené pro individuální uzivatele. Využíváte-li služeb konkurence, zkontrolujte si, jaké DNS servery používá, zda nějaká třetí strana nemá kompletní přehled o tom, jaké stránky navštěvujete!

My máme vlastní DNS (se zabezpečením DNSSEC ) i poštovní servery, které máme plně pod kontrolou. Navíc umíme ochránit Vaši odchozí a příchozí e-malovou komunikaci i bez zapnutého VPN!

 

Odesílání pošty, rychlost načítání stránek

Mnoho firem má servery umístěné různě po světě a uživatele směrují na nejbližší server, ale nejde o server nejblíže uživateli, ale server nejblíže DNS serveru. Používáte-li DNS z USA, snadno se Vám může stát, že budete přesměrování na server na druhém konci planety, místo na server, který je nejblíže ČR, což přístup na stránky zbytečně zpomalí. Naše DNS servery jsou v ČR, vždy se dostanete na nejbližší server.

Po připojení k VPN také ve většině případů ztrácíte možnost používat servery pro odesílání pošty Vašeho poskytovatele, pokud poskytovatel VPN nemá vlastní, můžete být bez možnosti odesílat poštu. To se u nás nemůže stát, naše SMTP servery s podporou šifrování jsou Vám plně k dispozici i bez zapnutého VPN.

Použe kvalitní hardware a technické zázemí

VPN služby poskytujeme pouze na značkových výkonných 1U serverech připojených na 1Gbit linkách. Nepoužíváme žádné vyřazené kancelářské počítače, ani routery pochybné kvality, které při vyšším zatížení vypovídají službu. U nás Vám nehrozí výpadky, ani nestabilita z důvodu přetížení VPN.

Právně nezávadný software

Využíváme pouze Open Source software a programy, které jsme sami vyvinuli.  Distribuce a používání souborů z vpnhosting.cz a dalších našich domén je právně v pořádku, licence jsou buď open source, freeware (zdarma k použití), či k použití pro připojení ke službám, provozovaným Kuba a partneři s.r.o. Nevyužíváme žádné programy pro konfiguraci VPN připojení, sestavené pomocí nástrojů pro správu operačních systémů, jejichž použití, či distribuce, může vyžadovat zvláštní licenci a za jejichž nabízení a použivání k jiným účelům mohou hrozit právní postihy.

Jsme česká firma

Máme servery v České republice, tudíž to k nám nemáte daleko, spojení je stabilní a odezva malá.

 

chalupy k pronajmutí Orlické hory