VPNHosting Vzdalene pripojeni

Z VPNHosting.cz
Přejít na: navigace, hledání

Jste mimo domov, či kancelář a nutně potřebujete dokument, který je na Vašem pracovním počítači, či doma? Hledáte efektivní cestu, jak se z domova připojit do pracovního počítače, ale z bezpečnostních důvodů nechcete, aby byl vzdálený přístup neustále zapnutý, nebo se obáváte jeho výpadků? Potom je služba VPNHosting Vzdálené připojení přesně pro Vás!

O službě

VPNHosting Vzdálené připojení Vám umožní vzdáleně se připojit k počítači i přesto, že počítač z internetu není dostupný (ani ovládaný, ani ovládající počítači nemusí mít veřejnou IP adresu). Vzdálený přístup je možné libovolně zapínat a vypínat, což je výhodné z hlediska bezpečnosti.

Jak služba funguje

  • Na ovládaném počítači běží náš program VPNHosting vzdálené připojení (dostupný ke stažení v administraci služby).
  • Když se chcete připojit k ovládanému počítači, navštívíte administraci na stránkách vpnhosting.cz, kde aktivujete vzdálený přístup, program jej automaticky zapne do několika minut (či minuty, záleží na nastavení programu).
  • Na vzdálený počítač se připojíte a pracujete, dle potřeby.
  • Po ukončení práce vzdálený přístup opět vzdáleně vypnete.


Přes program je možné zapínat přístup přes VNC (Zobrazí se Vám obrazovka vzdáleného počítače a vzdáleně ovládáte myš a klávesnici), nebo zapínat/vypínat VPN připojení, takže je poté možné použít i standartní vzdálenou plochu ve Windows, či se k počítači připojit jiným způsobem, například tisknout na vzdálenou tiskárnu, přistupovat k souborům z průzkumníka ve Windows atd.


VNC funguje v režimu Repeater (jak ovládaný, tak ovládající se propojují prostřednictvím našich serverů, takže ke spojení dojde bez ohledu na to, kde se oba počítače aktuálně nacházejí).


Metody vzdáleného přístupu lze kombinovat, nejste-li si jistí, jaká metoda je vhodná právě pro Vás, napište nám Vaše požadavky na vzdálené připojení, zašleme Vám konfiguraci na míru.


Služba je dosupná pro klienty VPN IP Public jako bonusový balíček, uživatelé VPNHosting Speed získávají službu automaticky v ceně. Pro aktivaci služby kontaktujte naši technicku podporu na podpora@vpnhosting.cz.