You are looking at the HTML representation of the XML format.
HTML is good for debugging, but is unsuitable for application use.
Specify the format parameter to change the output format.
To see the non HTML representation of the XML format, set format=xml.
See the complete documentation, or API help for more information.
<?xml version="1.0"?>
<api>
 <query-continue>
  <allpages gapcontinue="SSH_Hosting" />
 </query-continue>
 <query>
  <pages>
   <page pageid="14" ns="0" title="Reseni problemu s VPN">
    <revisions>
     <rev contentformat="text/x-wiki" contentmodel="wikitext" xml:space="preserve">VPN připojení je šifrované a obsahuje kompresi, díky tomu může v některých případech docházet ke snížení rychlosti, nebo zvýšení odezvy. Níže jsou typy, jak rychlost a odezvu výrazně vylepšit (některé typy jsou využitelné i v případě, že se nemůžete připojit):


Upozorňujeme, že níže uvedené typy mohou vyžadovat znalosti, týkající se nastavování operačního systému a že je provádíte na vlastní riziko.


'''Snižte, nebo vypněte kompresi a/nebo šifrování'''

Preferujete-li rychlost a odezvu před ochranou dat, jděte do nabídky Start, OpenVPN, Nastavit konfiguraci a zde snižte úroveň šifrování a/nebo vypněte kompresi.


'''Přepněte se na UDP bránu'''

V dialogu výše je také možné přepnout OpenVPN z TCP režimu do režimu UDP. Přepnutí se doporučuje zvláště v případě, že máte nestabilní internetové připojení.


'''Upravte nastavení firewallu, či antiviru, nebo použijte jiný'''

Některé antiviry, či firewally, obsahující funkce kontroly protokolů, chybně kontrolují i OpenVPN připojení (považují jej za https), v případě, že se připojujete přes protokol TCP. Nejen, že nic nezkontrolují, ale mohou způsobit symptomy, jako odezvu v řádek stovek milisekund, odpojování/připojování VPN atd. Řešením je přepnout se na UDP protokol, nebo v nastavení zabezpečení vypnout, nebo upravit, funkce jako Protocol filtering, SSL protocol scanning, protocol analysis, protocol protection atd. Díky tomu nebude antivir, či firewall zbytečně zadržovat a kontrolovat packety a dojde ke znatelnému zvýšení rychlosti a výraznému zlepšení odezvy VPN. Krajním řešením je odinstalace problémového produktu a použití antiviru, či firewallu, s nímž problémy nejsou.


'''V konfiguraci síťových adaptérů vypněte nejrůznějších miniporty a packet filtery'''

Některé firewally, či antiviry instalují různé packet filtery, pomocí nichž filtrují, či analyzují provoz. V případě problémů s rychlostí, či odezvou, je doporučeno vyzkoušet tyto packet filtery a miniporty zkusit deaktivovat, či odinstalovat. Částečně to souvisí s typem výše. Týká se jak klasické síťové karty, tak Tap-Win32 adaptéru (virtuální síťové karty OpenVPN). Tento typ, v kombinaci s předchozím, v drtivě většině případů vyřeší symptomy, jako odezva v řádu stovek milisekund, či odpojování/připojování VPN. Ujistěte se ale, že jste nenarušili funkci firewallu, aby jste nevystavili svůj počítač nebezpečí! Dle ohlasů některých uživatelů, kteří jako svůj operační systém používají Windows 7 64bit, má na rychlost a odezvu pozitivní vliv i vypnutí ipv6 u Tap-Win32 adaptéru, ale tento typ se nám nepodařilo ověřit.


'''Použijte HTTP Tunneling'''

Pomůže v případě, kdy Váš poskytovatel aplikuje Fair User Policy (FUP), nebo jinou formu &quot;optimalizace provozu podle přenášených protokolů&quot;. Kontaktujte naši technickou podporu pro více informací.


'''Zkuste jinou bránu'''

Máte problémy s OpenVPN, zkuste použít VPN klienta integrovaného ve Windows a připojte se na naši PPTP, nebo L2TP/Ipsec bránu. Více informací v [https://www.vpnhosting.cz/wiki/index.php/Nastaveni_VPN návodu na nastavení].


'''Kontaktujte naši technickou podporu'''

Popište svůj operační systém a poskytovatele připojení, rádi Vám pomůžeme vybrat optimální způsob připojení.</rev>
    </revisions>
   </page>
   <page pageid="15" ns="0" title="SMTP Free">
    <revisions>
     <rev contentformat="text/x-wiki" contentmodel="wikitext" xml:space="preserve">Hledáte-li spolehlivý SMTP server s podporou šifrování, zkuste naši službu SMTP Free. Služba je zdarma, denně můžete odeslat 100 e-mailů.

Díky aplikovanému limitu server není na černých listinách, protože není zneužíván spammery a vyznačuje se vysokou rychlostí při odesílání zpráv.

Bližší informace naleznete na [https://www.vpnhosting.cz/index.php/VPNHosting-SMTP-Free.html stránce služby].</rev>
    </revisions>
   </page>
  </pages>
 </query>
</api>